Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не е баш за секоја држава, туку за позначајните. На Кајгана има 90 држави па никому ништо. Никој не се буни.
Супер е сето тоа, само што јас не гледам во имево на форумот да пишува Кајгана. На 4chan има илјадници теми за кои стварно не сакаш да читаш, па ај да отвориме и такви. Што е кајгана па повеќе од форчан?
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Супер е сето тоа, само што јас не гледам во имево на форумот да пишува Кајгана. На 4chan има илјадници теми за кои стварно не сакаш да читаш, па ај да отвориме и такви. Што е кајгана па повеќе од форчан?

Јас ти ја дадов кајгана како пример, отвори српските и странските форуми. Секаде е исто. Ние не правиме баш за секоја држава теми, туку за соседските и некои поважни....Сигурно сега нема да правам за Судан тема.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Јас ти ја дадов кајгана како пример, отвори српските и странските форуми. Секаде е исто. Ние не правиме баш за секоја држава теми, туку за соседските и некои поважни....Сигурно сега нема да правам за Судан тема.
Да не одиме офтопик, сите знаеме зошто се отвораат такви теми ;) Поздрав.
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
сдк ако ви се коментира на некој теми коментирај те ако не воопшто не морате :cenzura
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14 and The_Mayor

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
Vratiće se Walter
Jebaće vam mater

Не е наменето за никој од овде:D:D:D. Нуму да се тревожите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble
Статус
Затворена за нови мислења.