Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Има страшно досадни личности. И ужасни тролови. Игнорот сепак, не е за секој. |-(


Лагите и вистините од денес, ќе ги кажеме друг ден, овој помина.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сакам да кажам дека народот на форумов се зарази со тие игрите.
ами админот рече дека тој сајд не го загрозува форумов ниту пак е некаква реклама и го дозволи линкот:place
тоа сакав да кажам де,а шо убаво си тролавме сите(inlove)
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Нели приметивте дека поповски прави се само да има дружба на форумов,напротив глупо ќе беше ако речеше НЕ МОЖЕ зашто по секако во пошта пак можевме да се договараме како пред тоа
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma and Mila Kunis

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
сдк...неколку совети...
- за подобар сон - учете, гарантирам после пола саат очните капаци ќе ви бидат скоро залепени :zelen па посебно ако утре имате испит...а сте решиле да не одите...тоа ќе биде едно од најубавите спиења :D
- доколку пак ви се приучи - уклучете фејзбук или форум...одма ќе ви пројде желбата :) макар и никој да нема и ништо да не се дешаа...:pusi
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
сдк...неколку совети...
- за подобар сон - учете, гарантирам после пола саат очните капаци ќе ви бидат скоро залепени :zelen па посебно ако утре имате испит...а сте решиле да не одите...тоа ќе биде едно од најубавите спиења :D
- доколку пак ви се приучи - уклучете фејзбук или форум...одма ќе ви пројде желбата :) макар и никој да нема и ништо да не се дешаа...:pusi
Сакам да кажам дека советите кај мене немат никаков ефект.
 
Статус
Затворена за нови мислења.