Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Истото прашање од сношти: Има за танц???:sram


АААААААААААААААААААААААААААААА
тоа е мојата омилена омилена и најомилена песна и мојот омилен пеач.
Песнава ми е еднаква на емоции, засекогаш најдобра.
Се ежам кога ја слушам, порано и солзи ми протекуваа, сега не толку често.
Да јас сум за танц : ))
Најдобра за сите времињаа, убав избор.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МиГ 21

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
пред да дадеш чекор помисли дали вреди да ги направиш тоа....а пред да кажеш избор до три
пред да одлучиш размисли.....но никогаш не заборавај дека секаде имаш пречка која треба да ја поминеш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and Lena

МиГ 21

Староседелец
12 ноември 2012
1,252
2,458
1,133
Прилеп
АААААААААААААААААААААААААААААА
тоа е мојата омилена омилена и најомилена песна и мојот омилен пеач.
Песнава ми е еднаква на емоции, засекогаш најдобра.
Се ежам кога ја слушам, порано и солзи ми протекуваа, сега не толку често.
Да јас сум за танц : ))
Најдобра за сите времињаа, убав избор.
И со тебе на неа и продолжуваме со оваа

 
Статус
Затворена за нови мислења.