Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Убаво е да имаш на кого да мислиш во овие ладни зимски денови...и да знаеш дека и таа личност мисли на тебе (иако знаеш дека неможеш да бидеш со таа личност, но сепак се радуваш на тоа што таа постои во твојот живот) :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.