Сакам да кажам/Сакам да прашам

vavg_111

Нов член
5 октомври 2022
1
0
1
44
Не знаев каде да пишам па ајде тука.....станува збор за Nickels NOWW продавница за чевли од Штип, никаква професионалност од нивна страна, тотално разочарување. Ми испратија тотално погрешни модели, им пишував цел ден за замена (пред тоа ми нагласија дека може замена и за број и за модел) само на seen ме оставаат не сакаат воопшто ни да ме услужат ниту ми враќаат било каква порака. Еве веќе еден месец сеуште им пишувам ме блокираа да не им звонам....Прашав многу луѓе исто ми кажаа дека за да им купиш одма те служат а за нивна грешка воопшто не враќаат само битно им е да ги земат парите. Тотална катастрофа, никогаш повеќе нема да ги препорачам.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Јадничак форум :(
Форумов имаше потенцијал да биде конкурентен на Кајгана и Фемина таму мекаде 2012/13/14 но за жал ништо од тоа. Останува како виртуелна дистопична платформа, виртуелен Припјат, контаминиран од сноуфлејкс.
 

Southy

Истакнат Член
22 март 2021
1
0
101
31
Си читав стари мислења....не знам дали форумов уште живее....мене солзи ми надојдоа...
Едно друго време и друг свет, друг живот.....
Поздрав друштво
 

Мјауче

Нов член
1 септември 2022
18
10
3
Јадничак форум :(
Форумов имаше потенцијал да биде конкурентен на Кајгана и Фемина таму мекаде 2012/13/14 но за жал ништо од тоа. Останува како виртуелна дистопична платформа, виртуелен Припјат, контаминиран од сноуфлејкс.
Кајгана е и онака пропадната.Воопшто не ми се допаѓа тој форум.
Фемина е многу подобра,но има многу манијаци што ти пишат само за секс теми.
Инаку среќни празници со маало закаснување:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kockakockica@

kockakockica@

Истакнат Член
30 мај 2022
104
46
138
Кајгана форумот е една големо срање на кое уринираат едни ретардирани привилегирани членови...го убија форумот со разни навреди, исмејувања итд...а модераторите ич не му ја мислат (чест на изузетци).
Фемина е вистински женски форум, имаш теми од се и сешто, но и многууу лигавења, сплеткарања и тако даље.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Мјауче