Сакам да кажам/Сакам да прашам

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Мене тоа ми се случува.Ќе започнам разговор и некои не ми одговараат.Само стои дека виделе.:(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Јас сум од тие што не враќаат одма на пораки, освен ако не е итно (во кој случај пологично е да ти вртат) или стварно не сум видела. :sram
Кога сум излезена или имам друга обврска, апликациите дали 2-3 пати ќе ги отворам и ако сметам дека смешна слика или бош муабет не е итна за враќање - не враќам веднаш. Стварно малце е непријатно и некултурно, али кад се мора...
А често па и сосема заборавам, посебно ако ја тргнам нотификацијата да не ми се трупаат, па после ми е срам да вратам после толку време. Да не знаеш што е полошо. (worried) :D Е тоа е више фалинка и не чини, ама не е намерно.
Не ви ги знам другарчињата и причините, ама не земајте толку при срце виртуелна комуникација. Може се и само заборавени.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Zdrave and Prashina

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Една работа многу ми е криво. Тоа е што немам карта за вечер за Суперкуп:/
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
us-warships-korea-ap-img.jpg

ЌЕ ИМА ЛИ БООММ ЗА КОСИТЕ ОЧИ (СЕВЕРНИТЕ)
-Гуам е со Тхад и Патриот цела
-Тешки стратешки бомбардери Б1б,Б2,Б52 и др
-Карл Винсон,Нимитс,со придружба на останатата флота и борбени авиони како и Томахав

Според изнесеното до сега на Америка ќе и требаат 2до3 недели да Северна.К нема ништо .
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Во последниве неколку дена форумов не е активен,каде сте од членовите?
Што се случува?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Во застој е изгледа поради летниве одмори,а тивок е доста време нема активноости скоро никакви...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne