Сакам да кажам/Сакам да прашам

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Ненормално мразам вакви луѓе .. демек видејте ме, сета ја разбирам јас.

 
  • Like
Реакции: alba

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Единствено нешто полошо од Македонец на плажа е Македонец преселен во Австралија и дојден на плажа да кажува како таму маме ебавал. Отров.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
733
Најнова мода на сељанките е да купат папучи од 5000 денари и да ги носат на кафе. Со пуфки и со волна на нив, дизајнирани од Ријана.
Не сум видела поглупаво нешто. Во Битола тоа само сељанките од Австралија, демек да видиме дека не им е проблем да дадат пари.
Очајни за внимание, hell yeah.
Ужас над ужасите. :zelen(star)
 
  • Like
Реакции: Outrider