Сакам да кажам/Сакам да прашам

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Конечно да се ошуштам од учење и екстерни и глупости, готово може да се каже дека завшрив 3та година :giggle Не ми се верува дека е крај на школската година.
Супер поминав на екстерните, но се’ уште не сфаќам зошто ги воведоа кога се без врска, се’ се праве ученик да изваде иста оценка. (n)

Се заразив со песнава :svirka
 
  • Like
Реакции: Struggler

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Абе порано у членови имаше кој колку казнени има .. кај фана тоа сеа ?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
И така јас си се простив од мојот (не)убав ми телефон, и ај сеа на спиење.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Што е финтата со "долгнавестото"пишување поезија?
Личи како расцепкани стихови,недовршени и несредени мисли,само мене ме збунуваат кога ги читам?
На средина некаде се откажувам и од читање.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Што е финтата со "долгнавестото"пишување поезија?
Личи како расцепкани стихови,недовршени и несредени мисли,само мене ме збунуваат кога ги читам?
На средина некаде се откажувам и од читање.
Е тоа е тоа. Наградна игра >> пронајди ја финтата у тоа пишување. Награда 15 кила брашно и 4 пити бурек.
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Љубовта не знае за години, затоа заљубените имаат слаби оценки по историја. :D :D
 
  • Like
Реакции: Gemini

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Црноружие и мракобесие го навјасаа нашето општество.........