Сакам да кажам/Сакам да прашам

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Во денот кога сум слободен сум најнервозен...секоја Недела

Кој чај е најбољи за стомак ? Нешто ми се дешаа, како да сам праија миљон стомачни, запалење на коцке а не сам вежбаја ич
Само незнам дали стомачни мускули ме болиф или унутра... меше : ) Зелен чај или Нане? Можда Вртипоп а?
Само Нане мене ми помага
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991 and parvati

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Раја виси на форумот со изгаснати светла, како илегалци некакви и поради темницата во која куцка постови им е подобро и мониторот да е темен?!:eek: Не сум сигурен дека сакам да знам зошто некој би седел во темница... на крај на краишта whatever, гробно-сив или розов...
Јас седам со изгаснати светла. Не сум илегалец. Така сакам. Па тогаш што се буниш ко сеедна ти е бојата?
Шо знам, исто како да немам фудбалска топка па ајде ќе шутирам тениско топче. Kinda defeats the purpose.
Да не си во автобус во моментов?
Sent by Commodore 64
Што е битно каде е? Ако сака да биде на форумот ќе си најди начин.
Не сум сигурен за комодорево.
Продавам мултифункционално ѓезве. Има опција за wireless поврзување со плинско или шпорет, може да се користи како универзален далечински управувач (за сите видови коли, тв-а, микробранови печки и сл.) и исто така постои можност за ве-ге-а поврзување со перална од каде може да се земе интернет.
Sent from my бољер using Tapatalk
Освен ова, дали во ѓезвето можеш да вариш кафе, или го пушташ од автомат?
Не се напнувајте, сепак нечие гордеење со имање интермец на мобиљка е добар материјал за шегување. Ако тој некој има над 14 години that is...:)
Сент бај вода во бојлерот.
Обично материјал за шегување за некој е тоа што тој е различен од него.
И мене не ми е битно само ми е смешно :) There`s a difference. тапа ток бе :D
Плус е дискриминација, ќе треба и ние останатите да најдеме апликација која ќе остава слична порака во секој пост...
Што е смешно? Затоа што некој во некој момент нема пристап кон компјутер? Дискриминација е да си баниран без врска од форум и да бидеш нем набљудувач. Веќе најдовте со brainiac. Топла вода.
Кој чај е најбољи за стомак ? Нешто ми се дешаа, како да сам праија миљон стомачни, запалење на коцке а не сам вежбаја ич
Само незнам дали стомачни мускули ме болиф или унутра... меше : ) Зелен чај или Нане? Можда Вртипоп а?
Тука помага само нането, ма да и камилицата.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
@Frank
Не, ѓезвето може да вари пченка. Кафето остава талог и пречи при вајрлес поврзувањето. Има можност и по глава да треснеш некој.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Сакам да кажам Сара Мејс не е битно дали имаш три факултети завршено факт е дека се појави без гаќи :rofl па заврши ти уште 30 факултети не ти вреди ако немаш грам мозок.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aaliyah and Yvette

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
сдк... карики, рамнење декла, дихтон за декла, дихтон на поклопец, дихтон на картер, дихтон на брагаста, дихтон на бензинската помпа, шлајфање вентили, штеловање на вентилите, масло 4 литри + маслен фитлер...

и 4 дена работење од утро до мрак...