Сакам да кажам/Сакам да прашам

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Да тиеам среќата! У лето 38 со 9 температура,повраќање и пролив!
Ским си синоќ био(ла) дали они знаеф ? hhh И ти ли бре сине си напредна генерација ? а од Скопје си ?
еј фала ти за траку манекенки, сите други женски се кретенки
а пролиф лизга а ? и повраќаш а ? оооо анал секс
онтопик прау скару сс тату hhhhhhhhhh
фчера беше топ, сакам па ха
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Ским си синоќ био(ла) дали они знаеф ? hhh И ти ли бре сине си напредна генерација ? а од Скопје си ?
еј фала ти за траку манекенки, сите други женски се кретенки
а пролиф лизга а ? и повраќаш а ? оооо анал секс
онтопик прау скару сс тату hhhhhhhhhh
фчера беше топ, сакам па ха
Најнапредна,све ме боли,ми фали една јапанка да ме измасира!
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,440
2,539
1,133
Аман бе луѓе од таа ''Ожиљак" и другата слична на неа,со сличен ефект врз околината т.е јас!!!Па и немора од сабајле цело маало да се ''весели'' на вашиот хит на денот! :banghead
Барем да беше нешто асално...:place
Поздрав до комшиите!
 
  • Like
Реакции: Aquarius