1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Синоќа многу доцна си легнав бидејќи учев |-( Али фала богу,научив и денот ми почна сосем добро.Уф,колку сакам дожд :D Да си лежам покрај каминот и да читам некоја книга на Гијом Мисо :sreken
   
  На Ана:) и Y1K991 им се допаѓа ова.
 2. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Јас сакам да прашам дали на некој му ја отвора страната од министерство за образование? Два часа се обидувам да отворам :(
   
 3. steppenwolf

  steppenwolf Староседелец

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  489
  http://www.downforeveryoneorjustme.com/mon.gov.mk
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  This I NEED !

  LaCie 5big Thunderbolt Series 20TB External Hard Drive

  LaCie 5big Thunderbolt Series 20TB External Hard Drive.jpg
   
 5. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Кликни тука, ги има сите листи. Кај мене барем ги отвора.
   
 6. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Ви благодарам многу на преркасните честитки, се надевам годинава ќе ми се остварат повеќе желби, најпрво да се запишам на факултет(најголема желба), и секако мојот прв фитнес натпревар, исто така се надевам дека ќе бидам инспиративен за многумина и ќе им помогнам во постигнување на нивната цел, само пред се да не заборавиме здравјето да не служи. Благодарам уште еднаш прекрасни сте :gus
  Исто така повелете на парче торта, кој е на режим за него има протеин :biggrin
   
  На melpomena, WomanInRed, smeker и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  сакам да прашам
  до кога со глупите теми бе браааат ???? :facepalm2
   
 8. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  сдк се заврши добро :biggrin
   
  На smeker му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  На темава да се пишува тоа што треба, насловот е јасен. Сакам да прашам/ кажам. Епа прашувајте тоа што ви е потребно и ќе ви одговориме, да се држиме до насловот. На кој му пречи нека не пишува тука
   
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  СДК дека и мене како и на Arkantos не ми е јасно уште колку СДК/СДП теми ќе се отворат на форумов.:frantic
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y, Arkantos и Kitty им се допаѓа ова.

Сподели: