Сакам да кажам/Сакам да прашам

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Зa некoи пoимoт луткa делувa mispelled. Требa дa пoчне сo "п"
:patosискрено кажано од женска страна гледано, поубаво е кога некој маж ќе ти каже путка отколку кукле:patos
Кај ти оди умот и на тебе понекогаш:patos:patos
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Леее уште ова не очекував дека ќе го прочитам.. Ама тој мора да има мускули штом има толку жени..
:frantic:giggle
Поарно викај брат бе брат отколку кукле..
Дур викаш така кај повеќето од нашиот пол ќе деловаш сељачки и смешно..
Пошто нели го правиш тоа зошто знаеш дека "ќе упали" а се познава кога си искрен со такви слатки речи..
Иди си бе брат биди природен .. Тоа кај секоја пали ;):kafe
Јас не дискриминирам, исто се понашам и со машки и со женски и млади и стари ама `бе брат` не го употребувам ич со никого

https://www.facebook.com/tanevski.dragan?fref=nf&__mref=message_bubble

Еве го типот, и како што дознав 5000 френдови било лимит на ФБ, после тоа не ги брои?!:eek:
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
733
Оф леле, сите писатели станале уште баба ми остана. Овај не е ништо во споредба со Белешките на Лајла Грејс, која е вистински хит кај тинејџерките. Не мора лектирите да се читаат во текот на летниот распуст, ама за такви некои глупави романи ќе најдат време :facepalm2.
Разбирам јас дека многу сакаат да се популарни и славни, ама барем малку дарба да имаат и да си прочитаат еднаш сами што глупости пишуваат... (facepalm)
 
  • Like
Реакции: misterija

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Јас не дискриминирам, исто се понашам и со машки и со женски и млади и стари ама `бе брат` не го употребувам ич со никого

https://www.facebook.com/tanevski.dragan?fref=nf&__mref=message_bubble

Еве го типот, и како што дознав 5000 френдови било лимит на ФБ, после тоа не ги брои?!:eek:
После тоа не може никој да го аднува, и ќе му стигаат нотификации да си направи Фан страна.
 
  • Like
Реакции: Outrider

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК Овие америчкиве серии станаа бетер од турскиве, буквално. Во турските бар се знае тој и таа се сакаат и крај. Секој со секој се испоеба, па аман бре, тин серија наменета за малолетници такви глупости, на што ги учат младиве :( Можеш слободно да и се пуштиш на сестра и на твојата женска ако мислиш дека и таа те свиѓа, никој никогаш нема да дознае. Ако сакаш подобра оценка, е*и се со професорот. Кога си нервозен/а, испоеби се со првата/иот што ќе наиде, којзнае, ако имаш среќа може ќе е милионер и ќе забремениш. Најјакото па, женскава ја испотепа, целата ја направи модринки, до болница допре, ја изневери, и сега читаш коментари: Прости му Рејчел, човекот се кае, види го колку е згоден :(
Ми се гаде (puke)
Жално е тоа што луѓето мислат дека ако личноста има убав изглед дека секоја грешка треба да и биде опростена. Што не е далеку од реалноста, денешно време изгледај убаво и шо сакаш прави, крши, понашај се као сељак, фраер си.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Сакам да кажам @misterija да ја убедам на седенка со пиво да не дружи ке бидам цар :*
Пак пиво, пиво, пивоооооооооо..аман понуди нешто друго...па се вика ли женска на пиво бе, не сум ти ја другар:mad:Ебате беља, да се немало шљиф за удварање:facepalm2
 
  • Like
Реакции: Lizbeth

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Ееех,џан,џин..никој не остана на форумот.