Сакам да кажам/Сакам да прашам

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
  • Like
Reactions: Prashina

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Не знам зашто се сомневам во муабетов,а мислиш дека е од тие дами што пие мартини бианко?:)
@Saladin е во најтесна конкуренција да ја убеди
Па ако треба да избирам помеѓу пиво и мартини, искрено би одбрала пивце.....а за на маникири и педикири прва сум, таму обозувам да идам и да ме тинтраат.
Од каде па сега Саладин го пикаш во конкуренција, ај не заебавај сега :D
 
  • Like
Reactions: Aristokrat

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Сакам да прашам, праве некој порачки од амазон? Сакам да порачам три книги?