Сакам да кажам/Сакам да прашам

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,048
6,666
1,153
Big Sur
Епа децо, жене, мужеве и остало измеџу...
Сликава на аватар ми има глич. :(
Нешто ѝ имам згрешено на платформава и ме казнува, ама ако се тешиме, на Аутрајдер заликува на МТВ 2 после 12 во '98ма.
Другиве сте читави. :biggrin

Во новава година ви посакувам да си откопате грне со пари, фенси одмори во Џепчишта, многу сликани утрински кафиња, зајачки секс, аватарите да ви се целосни, мислењата паметни, а вие и најблиските - живи и здрави.
И да смогнеме сили и ум да ги преживееме кампањите и изборите што следат.
Amin majka Bogorodisa i Alexsandar mas MAKEDONSKI da ne cuvat!
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Никад да не освоите. Среќна и тебе.
За твој инает ќе освојат сега :) Оти ваква честитка му прати?

Јас арно си поминав. Друштво, мезе, пијалок, музика... тамам ми беше.
 
  • Like
Реакции: Svetiot Duh and Io Sono

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
За твој инает ќе освојат сега :) Оти ваква честитка му прати?

Јас арно си поминав. Друштво, мезе, пијалок, музика... тамам ми беше.
Па за да не освојат. Нема никакви шанси, од оваа година не сум баксуз повеќе. :)