Сакам да кажам/Сакам да прашам

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Машала, машала....што кралици се учленија на форумов.......Црнобел кралски форум...хахахаххаааааа !!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МиГ 21

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Хахахаа..еве ги и лордовите..море саде благородници, која ли кралска лоза ке да е ова?:p
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Кога ќе осамнат арапски букви во побитниве земји ко Франција и Тунис, светот е шокиран, нападот е терористички и властите строго го осудуваат, а медиумите се тепаат кој ќе објави пошокантна сторија, со што повеќе невини жртви и пролеана крв.
Кога тоа се случува во Фиромија, за погорните се пишува ко за етнички граѓани и борци за човекови права што излегле во престрелка со полицијата.
...and nobody bats an eye.
Море...мамето.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Сакам да го изразам моето разочарување и навистина сум навредена од Македонец кој во порака ми пиша , го цитирам _Нема да те издадам ама како не ти беше мрза да отвориш 10 јузера.
МНогу сум навредена и зачудена како може да ме праша такво нешто и зошто баш мене ме спомна кога немам потреба за такво нешто и која би ми била намерата.@Makedonec НАВИСТИНА ДА СЕ ЗАСРАМИШ ШТО НА МЕНЕ СЕ СОМНЕВАШ ЗА ЛАЖНИ ЈУЗЕРИ И НЕМОРАШЕ ВО ПОРАКА ДА МЕ ПРАШУВАШ ЕВЕ ЈАВНО ЈАС КЕ ТИ КАЖАМ. БЕЗОБРАЗНО
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Се поремети ботот. :rofl
Далеку е од пореметување не се секирај а ти обиди се да се стабилизираш малку и да го средиш реално твојот став кон нештата т.с. да не трчаш ко мачка пред кучиња!
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Една од моите најдобри другарки вчера стана мајка. Со неа ги имам поминато најубавите години низ кои заедно созревавме и станувавме возрасни личности. Со неа како средношколки и студенти се имаме "зезано" како еден ден ќе станеме сопруги и мајки и што ќе правиме. А сите тие соништа и тинејџерски муабети веќе стануваат реалност. Чудно ми е. Ама убаво. Иако не сме до толку блиски како што порано бевме, иако не се гледаме секој ден како порано што правевме, иако и двете имаме посебен приватен живот со свои посебни обрски и животот не ни дава да се дружиме како што порано се дружевме, кога слушнав дека добила син, ми дојдоа солзи (радосници). Fuck, колку брзо се движи животов... И посакувам синот да и биде жив и здрав и најсреќен, а она најрадосна и најгорда на него!
t4527.gif