Сакам да кажам/Сакам да прашам

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
СДП има ли некој што се разбира во програмирање да ми помогне з 2-3 задачи?
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
SDK Druze,imas sposobnost se da unistis i minato i segasnost i idnina.Tri vo edno. No, da znaes nikoj nema kar od toa. Samo koga potpolno ke izgubis nekogo ke sfatish sto si imal. Taka sekogas bilo.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
giphy.gif
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ману Чао во Дојран? :eek: Мислев дека е онион њуз, кад оно збиља...
Знам дека имал навика да пее по амазонски села ама ова е јако забегано :rofl Ок, Дојран има доволно комарци за да конкурира на Амазон...

Друго, навиката на намерно дупчење на ауспух на скутер/мопед за да брмчи повеќе (facepalm) (facepalm) Еквивалент на оставање на долг нокт на малиот прст или носење на џигерица...
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Ни нa сoн не би гo кaжaлa oвa aмa кривo ми е зa Јувентус и ете нoвoгoдишнaтa желбa ќе јa трaмпaм зa нивни гoл вo пoследниве минути :zelen:zelen
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Гледам многу си богат, те купиле за 2000 евра годишно :kafe
Само едно не ми е јасно, се продаде сам или ве купуваат со цела породица во пакет, жива мера?
Значи тука некаде се цените рефус партиски `активисти`...

Робовите на плантажите во Алабама држеле цена од денешни 25.000 долари па нагоре, сам ако не се цениш никој нема да те цени викторче, така да си знаеш :rofl
Абе и да не се субвенции нема зима за мене не се грижи не сум ја ко тебе за фотелја да се продавам и за бедна плата , па уште да ми команда некој со средно нема шанси! Ама затоа пиј си кафе пред влада и надевај се дека некогаш ќе дојде зајко и ќе ти ја даде ветената позиција.