1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Радосница

Дискусија во форумот 'Деца' започната од Caci, 24 август 2013.

 1. Stance

  Stance Нов член

  Зачленет на:
  7 декември 2013
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  16
  Радосна сум- си добив на поклон од едне пријателка РАдосница!
  Мислам ми е рано (бремена сум четврт месец) да почнам да ја пишувам, но едвај чекам! Само смислувам што би ставала на страните и како би ги исполнила со спомени за мене и самозапознавање на моите бебуши, во иднина деца!
   
  На JaMi и violetmoon им се допаѓа ова.
 2. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  Знаете каде може да се купи Радосница?
   
 3. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  Во книжара, во бутици за бебиња...
   
 4. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Не сум имала како мала, ама затоа ќе купам откако ќе се роди моето бебенце, а и за други деца, ако родам,дај боже.
   
 5. bonboonka

  bonboonka Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2015
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  12
  Искрено не ни знаев дека постои таква книга имам син четири ипол години и од кога се роди секоj ден комедии дома и многу пати помислував да пишувам во обична тетратка ама се така помина време и ништо а стварно би било добро
   

Сподели: