Радосница

Stance

Нов член
7 декември 2013
23
16
3
34
Радосна сум- си добив на поклон од едне пријателка РАдосница!
Мислам ми е рано (бремена сум четврт месец) да почнам да ја пишувам, но едвај чекам! Само смислувам што би ставала на страните и како би ги исполнила со спомени за мене и самозапознавање на моите бебуши, во иднина деца!
 
  • Like
Реакции: JaMi and violetmoon

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Не сум имала како мала, ама затоа ќе купам откако ќе се роди моето бебенце, а и за други деца, ако родам,дај боже.
 

bonboonka

Полноправен Член
21 февруари 2015
38
12
8
Искрено не ни знаев дека постои таква книга имам син четири ипол години и од кога се роди секоj ден комедии дома и многу пати помислував да пишувам во обична тетратка ама се така помина време и ништо а стварно би било добро