1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пушти го телевизорот на...

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hip.Hop_MKD, 29 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  No country for old men од 21:00 на Мтв. :)
  Сепак од 21:20 ќе почне, а рекоа од 21:00.
   
  #81 Altaïr, 13 март 2016
  Последна промена: 13 март 2016
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: