1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пушти го телевизорот на...

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hip.Hop_MKD, 29 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  No country for old men, Телма брзо, одма. :)
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Вечер од 23:35 Полициска академија на Мтв. :)
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не е за сега ама да си кажам. Утре, задутре и во недела од 23, Кум 1,2 и 3 на Телма. :)
   
 4. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Одма: Златна Бубамара 2015 на Канал 5.
   
 5. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  РК Радовиш- Рк Прилеп на МТВ собраниски.
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Вечер за тие што фаќаат Hbo и што седат до касно, Dog Day Afternoon од 2:45.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  London Boulevard на Алфа само што почна, одличен филм.
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Hunt for Red October на Телма. Само што почнува.
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  На Мтв1 само што почна филмот Exam. 6,9 рејтинг на imdb...
  по втор пат годинава го даваат (wasntme)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Само по вторпат да беше. :zelen Го имам начекано најмалку пет пати од јануари наваму.
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: