Пушти го телевизорот на...

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Пушти го телевизорот на канал..!
На МРТВ 1!!!
ЕДИТ:
Еве сега со вовед се извинувам што не дадов инфо за тие што ги интересира со која песна ќе настапува Македонија на Евросонг гледајте МТВ 1. И друг пат ако видете дека има нешто интересно на ТВ пишете овде. ;)
 
  • Like
Реакции: mAcIkA

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Што е ова бе? Ја мислев ме зезаш нешто :)
Баш напротив ти пишав затоа што ќе ти послужи за на ЦрноБело. И онака ќе треба да објавите која песна ќе иде на Евросонг ќе се интересираат и други "будали". :D
 
  • Like
Реакции: Scars31

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
Све.. све и праштам.. Ама шо ја уништи песната на Коен и Џеф... ЗАШТО?????
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Од 13 00 ч. за сите кој пропуштија Златна Бубамара на попларноста репризно на Канал 5!!!
ЕДИТ: Се извинувам за грешка утре било ова, човечки е да се згреши..:trepka
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
На сител, некој филм само што почна. Името не го прочитав.