1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пушти го телевизорот на...

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hip.Hop_MKD, 29 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Пушти го телевизорот на канал..!
  На МРТВ 1!!!
  ЕДИТ:
  Еве сега со вовед се извинувам што не дадов инфо за тие што ги интересира со која песна ќе настапува Македонија на Евросонг гледајте МТВ 1. И друг пат ако видете дека има нешто интересно на ТВ пишете овде. ;)
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Што е ова бе? Ја мислев ме зезаш нешто :)
   
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Баш напротив ти пишав затоа што ќе ти послужи за на ЦрноБело. И онака ќе треба да објавите која песна ќе иде на Евросонг ќе се интересираат и други "будали". :D
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  Пушти ДМ САТ и ќе се газиш од смеа со музиката.... Респект за тие ѓто слушаат српски народњаци
   
  На Bum-Bum, Hip.Hop_MKD и Scars31 им се допаѓа ова.
 5. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Нели бе Калиопи си отиде едно време од државава, дубоко увреѓена и рече дека немало да пее веќе у МК?
  Шо е ова сеа?
   
  На Bum-Bum, важна, Мила К. и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Све.. све и праштам.. Ама шо ја уништи песната на Коен и Џеф... ЗАШТО?????
   
 7. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  powered by crnobelo.com :rofl
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  [​IMG]
  Од 13 00 ч. за сите кој пропуштија Златна Бубамара на попларноста репризно на Канал 5!!!
  ЕДИТ: Се извинувам за грешка утре било ова, човечки е да се згреши..:trepka
   
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  На сител, некој филм само што почна. Името не го прочитав.
   
 10. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  The River Wild (1994) и ја го заглеав
   

Сподели: