1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Психолошки карактеристики на астролошките знаци

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Elizabeth Bathory, 26 април 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Абе ајде да речиме дека е така, ама ова со спартанскиот дух ме посеќа на гејците. Барем да го корегираше со некое друго племе на пример готски, викинзки,галски или од некоја друга етимологија.
   
 2. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Е добро ебате јас не го измислив ова не го напишав лично :zelen
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ок бе ебате знаев дека не си го измислила , ама помислив дека си го прочитала пред да го постираш. Ебате.
   
 4. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Само за Овен и Близнаци прочитав и таму корегирав на останативе НЕ :zelen
   
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Требаше да ги постираш само тие два, а ние да одбереме што ќе сме.
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Добро ајде не го тупи веќе те молам ама искрено те молам
   
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Фино кажано, ќе прекинам. Не сакам да ме молат поготово не девојки.;)
   
 8. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Добро е што имаш разбирање тоа е добро еве ти едно :*
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 9. TheKitten

  TheKitten Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  549
  Допаѓања:
  629
  ВОДОЛИЈА :) :) :) :)
   
  На *Anna му/ѝ се допаѓа ова.
 10. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Водолија :wavespin
   
  На *Anna му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: