1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пред брак

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од ema09, 25 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  А ти се искина од е***е па ?!
  Секој ќе си го добие тоа што го заслужува , така и малава што се верила као, ќе си има моменти како што ќе си ги нареди ,важно бидермаерот да го фрли ,а другото ќе си дојде , па и да е мажена не значи дека и е сменета ...
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Имаш нешто да ми кажеш? Повели слободно. Секој ќе си го добие ама најмногу ќе пати тој што не знае да согледа добра прилика.
  Јас вереникот не си го изневерувам, ги изневерував тие што требаше :) ;)
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Што би ти кажал па јас , само кажав дека секој ќе си добие тоа што си прави самиот нели :cool: , за секој важи тоа ,а и за мене ..
  Тој што заслужил ќе си плати има и такви, ако заслужиле убаво што си ги изневерила ;);)
   
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Да да секој со заслугите ;) ;) па ќе си го добие нормално
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: