Пред брак

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
А ти се искина од е***е па ?!
Секој ќе си го добие тоа што го заслужува , така и малава што се верила као, ќе си има моменти како што ќе си ги нареди ,важно бидермаерот да го фрли ,а другото ќе си дојде , па и да е мажена не значи дека и е сменета ...
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
А ти се искина од е***е па ?!
Секој ќе си го добие тоа што го заслужува , така и малава што се верила као, ќе си има моменти како што ќе си ги нареди ,важно бидермаерот да го фрли ,а другото ќе си дојде , па и да е мажена не значи дека и е сменета ...
Имаш нешто да ми кажеш? Повели слободно. Секој ќе си го добие ама најмногу ќе пати тој што не знае да согледа добра прилика.
Јас вереникот не си го изневерувам, ги изневерував тие што требаше :) ;)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Што би ти кажал па јас , само кажав дека секој ќе си добие тоа што си прави самиот нели :cool: , за секој важи тоа ,а и за мене ..
Тој што заслужил ќе си плати има и такви, ако заслужиле убаво што си ги изневерила ;);)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Што би ти кажал па јас , само кажав дека секој ќе си добие тоа што си прави самиот нели :cool: , за секој важи тоа ,а и за мене ..
Тој што заслужил ќе си плати има и такви, ако заслужиле убаво што си ги изневерила ;);)
Да да секој со заслугите ;) ;) па ќе си го добие нормално
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno