1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прашања, објаснувања, совети, сервиси...

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 20 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  @Ice_Man во место кога си паркиран ти се замаглуваат или во вожња :) ??
  Мислам дека мислатане ја кажа до крај за да ти помогнеме некако ако можеме ?!
  е сега ако си паркиран и ти се замаглува тоа не ке да е климата веке некој внатресни фактори :) ;)
  ако е тоа проблемот ке си отворис задното стакло 5 см и предно десно 5 см ,а ако ти е во вожња проблемот и поврзано со климата ке си ја наштелуваш да ти дува и на стакла и во кола и опција имаш истиот воздухот да не ти го кружи внатре цело време ;)
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Продавници во Скопје со квалитетни авто делови? Конкретно за сет ребраст ми треба за Голф 4 1.9 131кс.
  Линк од веб сајт може доколку има.
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Само во Мавровка Ото трејд се вика,за во Скопје е број 1,нема боранија ништо,носи делови со квалитет што ги нема во Скопје моментално ...
  Последен пат зимав PAGID плочки и дискови само не стандард,зборот ми е дека има и стандард делови кој неможеш да ги најдеш во СК со таков квалитет,а да не збориме за нешто повеќе што можеш да најдеш..
  Ако сакаш тел да побарам ќе ти пишам да прашаш што ти треба
   
  На Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Кадетот го направи ли ? ;)(wave)
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Опел астра поволни отприлика на која цена се движат?
   
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Која Астра,кој модел,која година,дај слика?
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Да не продава случајно некој застава фичо 750 или 850 во добра состојба да не е скапано (сериозно) ????
   

Сподели: