Прашања, објаснувања, совети, сервиси...

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
@Ice_Man во место кога си паркиран ти се замаглуваат или во вожња :) ??
Мислам дека мислатане ја кажа до крај за да ти помогнеме некако ако можеме ?!
е сега ако си паркиран и ти се замаглува тоа не ке да е климата веке некој внатресни фактори :) ;)
ако е тоа проблемот ке си отворис задното стакло 5 см и предно десно 5 см ,а ако ти е во вожња проблемот и поврзано со климата ке си ја наштелуваш да ти дува и на стакла и во кола и опција имаш истиот воздухот да не ти го кружи внатре цело време ;)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Само во Мавровка Ото трејд се вика,за во Скопје е број 1,нема боранија ништо,носи делови со квалитет што ги нема во Скопје моментално ...
Последен пат зимав PAGID плочки и дискови само не стандард,зборот ми е дека има и стандард делови кој неможеш да ги најдеш во СК со таков квалитет,а да не збориме за нешто повеќе што можеш да најдеш..
Ако сакаш тел да побарам ќе ти пишам да прашаш што ти треба
 
  • Like
Реакции: Maks

Maks

Староседелец
Само во Мавровка Ото трејд се вика,за во Скопје е број 1,нема боранија ништо,носи делови со квалитет што ги нема во Скопје моментално ...
Последен пат зимав PAGID плочки и дискови само не стандард,зборот ми е дека има и стандард делови кој неможеш да ги најдеш во СК со таков квалитет,а да не збориме за нешто повеќе што можеш да најдеш..
Ако сакаш тел да побарам ќе ти пишам да прашаш што ти треба[/Q
Бројчето го најдов ке прашам. Фала
 
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Да не продава случајно некој застава фичо 750 или 850 во добра состојба да не е скапано (сериозно) ????