По десет години

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
29
Скопје
Искусен програмер со многу проекти зад себе и проекти на кои допрва ќе работам, мажена, 3 деца и стабилен живот :)
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
...ќе пијам кафе во истиот кафиќ, на истата маса каде што седевме пред 2 години со неа и ќе разговараме кој колку постигнал во животот. Имам чувство дека само јас ќе зборувам, а таа ќе слуша... Ама, кој како си ја наредил.
 

Deadelina93

Полноправен Член
15 февруари 2012
52
107
18
се гледам како деловна жена со успешна кариера,омажена,со срекен живот...
 

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
325
395
1,063
Чекам да заврши проектот "Скопје 2014", може ќе изградат некој нов деловен објект каде ќе отворам Адвокатска канцеларија.
А по 10 години, главен адвокат во мојата канцеларија, со 10 вработени и 2 приправника. Деловно право, работа со странци, парнични и кривични постапки.
За фамилијарен статус- убава жена, и здравје може и деца, како ќе се договориме :kafe
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum and JaMi

MarGrey

Нов член
24 февруари 2012
21
21
3
29
Среќна затоа што ќе го работам тоа што го сакам,исполнета затоа што околу мене ќе бидат луѓето што ги сакам и задоволна заради местото каде што ќе живеам ! Во превод би му дошло медицина,деца и надвор од Скопје ! :cool: