1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош за преведување

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Леле,фала што ме потсети.И за тоа сум тука.
   
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Добро го знаеш јазикот или.. ?
   
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Да бе.
   
 4. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Обратете се ако имате помош за албански, англиски :)
   
 5. ScorpioNka

  ScorpioNka Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 март 2016
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  40
  [​IMG]
   
  На Prashina, ВинаНевина и misterija им се допаѓа ова.
 6. Teresa

  Teresa Староседелец

  Зачленет на:
  15 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  5
  Ако ви треба помош со шпански јазик тука сум :)
   
 7. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Можам да помогнам во превод од германски кон македонски и од англиски кон македонски. Услугите се наплаќаат. Цена по договор.
   

Сподели: