Познати парфимерии/дрогерии и нај парфеми за мажи и жени

Според вас, која е најдобрата позната парфимерија кај нас?

 • Unique

  Гласови: 4 25.0%
 • Schatze

  Гласови: 5 31.3%
 • Cosmo

  Гласови: 8 50.0%
 • Еликсир Ексклузив

  Гласови: 2 12.5%
 • Некоја друга

  Гласови: 3 18.8%

 • Вкупно гласале
  16

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Овие два од Каролина Херера....ептен ми се возбудливи...
nd.306.jpg
212-vip.jpg

и овој од Версаче.....woowwww....
versace-vanitas.jpg
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Aleksis and Aaliyah

Wild.One

Истакнат Член
17 јуни 2012
197
147
343
Wonderland
Дали во парфимериите во Скопје има парфеми и спрејчиња за тело од Victoria's Secret?

pinkbodysplash.jpg

Cempaka+Putih-20110729-01787.jpg
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Narciso Ambree (па и Poudree и Rouge), само во Космо го имам сретнато, ама изгор им се цените, а ги немам досега на попуст начекано. :place
А, мислам дека немам поубави помирисано.
1634853747669.png