1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пејсажи

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од foREVer, 27 јуни 2012.

 1. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Голем љубител сум на природа, на зеленило и обожавам пејсажи. Ме исполнуваат ваквите слики. (inlove)

  324328_10150450555867550_163682877549_8786427_140779965_o.jpg

  326510_10150304012122550_163682877549_8124860_152188777_o.jpg

  waterfall-wallpaper.jpg

  Spring-wallpapers-HD-desktop-background-mountains.jpg

  fantasy-landscape-wallpaper-.jpg
   
  На 048, WomanInRed, DarkPassenger и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  [​IMG]

  Harbour_Sunset_wallpaper.jpg

  Koh_Kood_Sunset_Wallpaper_by_nxxos.jpg

  [​IMG]

  171498_10150094084562550_163682877549_6391952_3191737_o.jpg
   
  На 048, WomanInRed, Gemini и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Marchisio, WomanInRed, Gemini и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ееееее....
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  namaste1w.jpg
   
  На Gemini, melpomena, JaMi и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Светско а наше
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На WomanInRed, street_chic, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  331221_224569317606756_100001610691687_611420_411164771_o.jpg
   
  На WomanInRed, 048, street_chic и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  JAPAN-LANDSCAPE-japan-419352_1200_900.jpg aube-landscape-for-blog.jpg
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 9. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
 10. Kiril

  Kiril Активен Член

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Capture.JPG Битола Capture1.JPG
  Баба Планина
   

Сподели: