Очила за сонце

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Ретко носам ако одам некаде низ град и на плажа. Слични на овие
 
  • Like
Реакции: Anakin

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Не можам да излезам надвор без очила за сонце..ја ги носам и коа врне:cool:...фетиш ми се очилата сериозно. Скоро да не се сеќавам во последниве 10 години кога сум излегла без очила од дома преку ден. Еве ги мојте омилени безвременски шо ги неам ама имам слични


i na kraj mojte najubavi sakani ocila
 
  • Like
Реакции: parvati and Badgirl