Омилени ликови од сериите (со кратка рецензија)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Британската мислам беше 2 сезони по 6 епизоди нешто така плус спешла крисмас епизода нешто, само ликовите не се живописни како во америчката :kafe
Ах, супер. Тогаш може ќе ја изгледам.
Мислев да не е колку американскава. Вака може да ја ѕирнам. Фала. :zelen
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Назад на психопатите, многу го сакам Joe од You. Ако е и убиец и психо, ама жален психо е. Тие очињата греотни, напатени. Многу интересно му е направен ликот да не може да го замразиш, туку да се соживиш со него (на некој начин де) и да сфатиш дека сето тоа потекнува од неговите неизлечени трауми од детството.
Сега, не ми е догледана уште, се надевам до крај нема да испадне дека овие жални флешбекс се измислица. :zelen

Уште некои омилени - Jake, Gina, Terry и Holt од Brooklyn Nine-Nine. Додуша, целата серија и сите глумци ги сакам, ама овие ми се врвот. Џејк е тотално некој со кој би била цело време и никогаш не би ми било досадно. Детинест, а интелигентен, башка е прекјут Енди значи! Џина би ми била најдобра другарка пошто е во некој свој свет во кој прави и тресе глупости, ама магично испаѓа во право, башка е пренајопуштена, а такви луѓе ми фалат. Тери и Холт се мечиња! Скроз ми се мили луѓе што однадвор се такви крупни, силни, демек поозбилни, а имаат лепче од душа и се смешни без да сакаат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ScoobyDoo