Од каде сте?

GIRL004

Истакнат Член
20 април 2017
22
5
303
21
Bitola
Битола и кој сака паранормални работи и кој е од битола нека пишува одма порака радо би се запознала и би оделе во опседнати куки хихихи
:gjavol:gjavol:gjavol:gjavol:giggle:pusi
(и да пуши малце тревче) хехехе
 
  • Like
Реакции: Kisserboy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,446
3,794
1,153
24
Битола
Битола и кој сака паранормални работи и кој е од битола нека пишува одма порака радо би се запознала и би оделе во опседнати куки хихихи
:gjavol:gjavol:gjavol:gjavol:giggle:pusi
(и да пуши малце тревче) хехехе
Ајде одиме во куќата на стравот хахахаха ;)
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
Од Гостивар сум.
Многу малку има што се од Гостивар на форумов.:|
 

BaceE

Нов член
26 октомври 2017
17
8
3
Однекна ме прашаа од дека сум а јас кажав Западна Македонија тоа беше по грешка иначе сум од Пробиштип