Односот татко-ќерка

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
29
Многу е ок,другарски,секогаш е тука за мене,кога имав проблеми он беше тука за мене,секогаш ми дава добри совети
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
Некоја посебна и најсилна нераскинлива врска е! Тоа е посебна безусловна љубов и благослов. Татко ми секогаш вели"сиромашен е оној што нема ќерка" и во право е.
Благодарение на него јас сум таа што сум. ❤️
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life