1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Односот татко-ќерка

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Lady*, 2 јуни 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Многу е ок,другарски,секогаш е тука за мене,кога имав проблеми он беше тука за мене,секогаш ми дава добри совети
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: