1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ни претстои нова вирусна закана – Фокин грип?

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Marick14, 8 август 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Жал ми е за фоките. Како на времето, а и сега сеуште го има Слоновиот вирус,. Заради тој вирус се убиваат слоновите и се користат нивните заби
   
 2. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  уште што ли се нема да се измисли... само да плашат и убиваат народот :confused:
   
 3. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Што нема да сторат Американциве уште, се испозанесоа. Поголема и полакома желба за профит и репресија не сум видел мајката...
   
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па свинскиот и птичјиот мислам дека не излезе од американците, туку од исток.
   
 5. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Такви се големите сили другар, под затворени врати 24/7 се планира како да доминираат со сите останати, преку вируси сакаат да направат чиска на населението, не за друго си ја сакаат планетата за себе. Или профитираат на големо со вакцини, што демек ги пронаоѓаат самите тие.
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Ќе се полни со пари СЗО. Од птичјиот и свинскиот ги наполнија џебовите. И ај сега пак, изгледа кризата стигнала и до кај нив.
   
 7. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Генетски мутиран грип,вбризган во животно како преносител,за да може да му се даде име. Во чести случаи на ваквите лабораториски вируси,убиецот е самата вакцина,а не вирусот. Ни расплака мамата Америка со сра*ава.
   

Сподели: