Непреведени делови на форумов

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,687
3,865
1,183
 

Lucifer

Староседелец
14 февруари 2012
6
6
1,003
27
Зошто „конверзации“ а не „разговори“? Има соодветен превод за „Email.“

Морам да ставам дупло мислење пошо не собира се' во едно, жалам.
 

Прикачувања

 • 1603406882340.png
  1603406882340.png
  3.5 KB · Прегледи: 3
 • 1603406952303.png
  1603406952303.png
  2.4 KB · Прегледи: 2
 • 1603406987338.png
  1603406987338.png
  3.4 KB · Прегледи: 2
 • 1603406999199.png
  1603406999199.png
  35.9 KB · Прегледи: 2
 • 1603407035177.png
  1603407035177.png
  11.8 KB · Прегледи: 3
 • 1603407045126.png
  1603407045126.png
  3 KB · Прегледи: 3
 • 1603407052488.png
  1603407052488.png
  2.6 KB · Прегледи: 3
 • 1603407065825.png
  1603407065825.png
  4.5 KB · Прегледи: 2
 • 1603407079347.png
  1603407079347.png
  1.4 KB · Прегледи: 3
 • 1603407088191.png
  1603407088191.png
  3.3 KB · Прегледи: 3
 • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Lucifer

Староседелец
14 февруари 2012
6
6
1,003
27
Неколку скринови и пратив на @Electra со други делови кои беа за преведување.
 

Прикачувања

 • 1603407179402.png
  1603407179402.png
  2.3 KB · Прегледи: 2
 • 1603407198873.png
  1603407198873.png
  17.2 KB · Прегледи: 2
 • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
Средени се сите, освен Bookmarks.
Ако имате идеја како да ги пишеме, дајте предлог :)
 

Lucifer

Староседелец
14 февруари 2012
6
6
1,003
27
Јас кога преведував Xenforo Bookmarks го пишав ко Обележувачи, најмногу логика има и најсоодветен превод беше.
 

Lucifer

Староседелец
14 февруари 2012
6
6
1,003
27
И ова забораив да го ставам. Зошто конверзации коа може разговори?
 

Прикачувања

 • 1603568326217.png
  1603568326217.png
  2.3 KB · Прегледи: 2