Непреведени делови на форумов

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Јас мислам дека е добро да има непреведени делови, добро би било и ако некои делови не се на англиски, на пример може нешто да е на шпански, или па француски. Да се учи јазик.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,687
3,865
1,183


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Направени се некои промени во преводот. Ако некаде приметите непреведени делови слободно постирајте тука, па ќе пробаме да средиме.

Поздрав.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Темава те ја има те ја нема посебно ја нема кога сакам да пишам нешто во неа :) кај ја криете жити се пошто знам за два дена да сакам да пишам тука нешто нема да ја најдам
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Пак да потсетам, ако приметите нешто непреведено, ве молам пишете овде за да го поправиме.