1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На пастрмајлија - каде е највкусна? Подготвувате?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 18 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Не сум љубител на пастрмајлија,ниту правам ниту купувам.
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Najubavi se vo picerija 511 i vo Bonimi. Za veleskata i stipskata neznam, gi nemam probano. Pisuvam na latinica zasto sum od telefon.
   
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,695
  Кратово, Инглиш паб Корнер, најубава пастрмајлија пробана до сега.
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  во Радовиш ја иам јадено најубавата пастрмајлија, одамна беше не го ни памтам местото
  Штипската фалена фалена ама џабе се искомерцијализира и нема квалитет


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: