Најсексапилни професии

RoxieHeart

Староседелец
6 мај 2014
60
58
1,018
Inside your darkest fantasies.
Мојата професија е оценета како сексапилна од машката популација. Проблемот е што во комбинација со атрактивна физиономија за време на преврска сексуалната тензија резултира со коска вишок if you know what I mean.

Мене ми се фетиш дечки во одела. Некако ги поврзувам со моќ и авторитет, доминација.

Едно време работев в казино. Нема поголем секс од изгубена игра со голем влог :D
 
  • Like
Реакции: Struggler and diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Мојата професија е оценета како сексапилна од машката популација. Проблемот е што во комбинација со атрактивна физиономија за време на преврска сексуалната тензија резултира со коска вишок if you know what I mean.

Мене ми се фетиш дечки во одела. Некако ги поврзувам со моќ и авторитет, доминација.

Едно време работев в казино. Нема поголем секс од изгубена игра со голем влог :D



Вака нешто? :zelen
 

RoxieHeart

Староседелец
6 мај 2014
60
58
1,018
Inside your darkest fantasies.
^ Незнам колку е прифатлива локација гасна комора како фетиш...

Темава би заминала во поинтересна насока ако се спомнат и професии кои спротивниот пол ги препознава како помалку привлечни.

На пример, без предрасуди ама не би можела да бидам во интимна врска со балетан :D
 
  • Like
Реакции: malo

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Дизајнот подолу е од Хуго Бос :pusi кој дизајнирал наци мода и пригодни додатоци, true story.
What`s with women and uniforms is somewhat of a mystery :^)
Шо знам, casual outfit ми е секси, чак и тренерки и патики. Жена во униформа ... not good...
 
  • Like
Реакции: MoonFairy

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Да κажеме банκаρ.. Висоκ, згоден.. Сеκогаш сκоцκан. Паρфемот уште од вρата те шамаρи.. Што саκш повеќе.. А и жениве од банκа се вρв ти се чини само што завρшила фаκс, не е мажена, а устваρи само што се вρатила од поρодилно :D дефинитивно најсеκси пρофесија..
Па κаκо се понашаат.. мх мх :D
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Професорка по Германски 'јазик' да речеме па акко нешто не ти е јасно да ти објасни после часови !! ;)