1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобри филмови, серии, актери, филмски ликови...

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Altaïr, 19 октомври 2014.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај Хоуп ќе биде добра во следниот дуел, сега јас ќе сум. :)

  Стигнавме до полуфиналето во жанрот трилер/мистерија. Бидејќи се одморивте еве ви полуфинален дуел.

  The Departed против Se7en
   
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ништо не гледам јас, не сум ни тагната а и да сум не стига.. А за Seven глас давам.
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Seven нормално. :)
   
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Охоо ама касниме. Ништо ајде продолжуваме по старо за да се активираме малку. :)

  Seven 4
  Departed 0

  Првиот финалист го имаме, остана вториот. А него ќе го бараме помеѓу Machinist и Shutter Island

  3 дена. Повелете на гласање. :)
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Гласам за Машинист.
   
 8. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  И јас гласам за него :)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Финале финалеее аее еее. Што ми е бе. :(

  Стигнавме до финалето.

  Se7en vs The Machinist
   
 10. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266

Сподели: