1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар презентер/спикер во Македонија

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од melpomena, 17 март 2012.

 1. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  [​IMG]
  Валентин Николовски
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  [​IMG]
  Билјана Дебарлиева
  [​IMG]
  Татјана Стојановска
   
  На Luckky, 4FUN и Oleri им се допаѓа ова.
 3. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Златко Калински, коментатор :)
   
  На Vendetta и Maks им се допаѓа ова.
 4. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Од машките - Един Хајдарпашиќ, од женските - Татјана Стојановска.
   
  На AnnAmaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Борислав Тноковски- ептен ми се свиѓа гласот, начинот на кој говори, а и личен е. :sram
  Билјана Дебарлиева од женските.
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Латас и Ивона Талеска. :)
   
 7. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Од машките Валентин Николовски, од женските не ми текнува на ниедна. :)
   
 8. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  3ye-1.png


  84671C482D11A1408EF74F958479D174.jpg
   
  На melpomena и Primrose им се допаѓа ова.
 9. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Билјана Дебарлиева -Да бест- Не сум ја слушнала никогаш да се збуни, да подзастане, све течно и разбирливо презентира а плус е мноооооогу мноооооогу убава.
   
  На Хоуп* и melpomena им се допаѓа ова.
 10. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Татјана Стојановска & Билјана Дебарлиева ... Секогаш професионални и коректни за разлика од другите :)
   
  На Хоуп* и melpomena им се допаѓа ова.

Сподели: