Најдобар презентер/спикер во Македонија

Psychobilly

Староседелец
18 февруари 2012
600
1,509
703
Pilgrim Psychiatric Center
wrf-7.png

Валентин Николовски
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Од машките - Един Хајдарпашиќ, од женските - Татјана Стојановска.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: AnnAmaa

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
Борислав Тноковски- ептен ми се свиѓа гласот, начинот на кој говори, а и личен е. :sram
Билјана Дебарлиева од женските.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Од машките Валентин Николовски, од женските не ми текнува на ниедна. :)
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Билјана Дебарлиева -Да бест- Не сум ја слушнала никогаш да се збуни, да подзастане, све течно и разбирливо презентира а плус е мноооооогу мноооооогу убава.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп* and melpomena