Најдобар презентер/спикер во Македонија

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
сол и црн пипер хахаха дечко гу има кажано туј реченицу миљон пута на храна и вино
Ваалентин Николофски
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo

Anita Nikoloska

Староседелец
23 мај 2020
32
12
608
34
Од Сител ми се допаѓаат Славица Арсова, Александар Спасовски, Валентин Николоски(Тино)
Од Канал 5 Татјана Стојановска.
Додека се емитуваше 1Тв беше Елена Џугуманова.
Од другите телевизии ниту водителите ниту телевизиите не ми се допаѓаат.