1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар презентер/спикер во Македонија

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од melpomena, 17 март 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  сол и црн пипер хахаха дечко гу има кажано туј реченицу миљон пута на храна и вино
  Ваалентин Николофски
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Љубица Јаневска (inlove) само ради неа глеам вести на анал5
   

Сподели: