1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар презентер/спикер во Македонија

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од melpomena, 17 март 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  [​IMG] [​IMG]
   
  На Хоуп*, WomanInRed, Gemini и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  Един Хајдарпашиќ и Биљана Дебарлиева
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  [​IMG]

  Љубица Јаневска од Канал 5
   
  На Black Hawk, Marrie, Aristokrat и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Според мене ги има доста кај нас....Татјана,Славица,Љубица,Латас и незнам како се вика дечкото од првата слика што ја поставила melpomena но и тој е многу добар презентер :)
   
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541

  исто :biggrin
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Борислав Тноковски
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  3ye-1.png
   
  На marjan му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  [​IMG]
   
  На КрисТина К. и marjan им се допаѓа ова.
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Љубица Јаневска од Канал 5...злато е :)
   
 10. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871

Сподели: