1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобар Марвел филм

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Marick14, 12 мај 2012.

?

Најдобар Марвел филм според мене е:

 1. Hulk I, II

  1 глас(а)
  4.8%
 2. Iron Man I, II

  2 глас(а)
  9.5%
 3. Thor

  1 глас(а)
  4.8%
 4. Captain America: The First Avenger

  1 глас(а)
  4.8%
 5. The Avengers

  4 глас(а)
  19.0%
 6. X-Men I, II, III, IV

  5 глас(а)
  23.8%
 7. Spider-Man I, II, III

  3 глас(а)
  14.3%
 8. Fantastic Four I, II

  0 глас(а)
  0.0%
 9. Punisher I, II

  0 глас(а)
  0.0%
 10. Не сум гледал ниеден Марвел филм.

  3 глас(а)
  14.3%
 11. Друг ќе наведам.

  0 глас(а)
  0.0%
 12. Daredevil

  1 глас(а)
  4.8%
 1. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Иу, кај го најде бе... Сериозно, го обожавам Спајдермен(Веном ми е омилен стрип карактер) ама нема еден добар Спајдермен филм. Посебно тројката, такво касапење на карактер немам видено, Топер Грејс одма јавна егзекуција!
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  што знам па мене сите ми беа интересни кога ги гледав како дете, сега можеби ако ги гледам ќе сменам мислење :)
   

Сподели: