Македонската естрада и убавината

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
па не викаф џабе македонско девојче китка шарена : )
мене што знам најтакфа сексипилна ми е маја вукичевиќ, а и елена ристефска не л'же Ч )
Стара е бе Маја, веќе во МИ*Ф преоѓа. :D Гледај тие младите малку.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
милферица бе брат, млада ке га гњави како да е микрофон на аудицију : )
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
најубава во Македонија и пошироко :)
 
  • Like
Реакции: parvati

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Елена Ристевска и Тамара Тодевска (откако ослабна). Имаат убави црти и знаат да направат добри модни комбинации.
 
  • Like
Реакции: Scars31 and Aaliyah

Party Poison

Истакнат Член
20 февруари 2012
140
142
343
Од машките Влатко Илиевски и Ламбе а од женските Боки 12 :D