Македонската естрада и убавината

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Како стои македонската естрада со убавци и убавици?
Кој пејач/пејачка според вас е најшармантен односно најнешармантен?
Чиј стил е најдобар, а чиј не ви се допаѓа?
Кој пејач/пејачка нема ни У од убавина?:D
 

TheKitten

Истакнат Член
3 март 2012
549
629
93
Јас мислам (значи тоа е субјективно, не ни очекувам да се согласите) дека Каролина Гочева е најубава, не само во Македонија, малце пошироко.
Најгрди ми се сите оние хипстерски групи со по 1 ипол песна. Можда природно си се убави, али кога ќе ги видиш, ти се одмилуваат.
 
  • Like
Реакции: marjan and Hexasto

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
неможам да изјавам за некој дека е грд....
ај реално да кажеме македонската естрада е преполна со просечни фаци...
Значи треба уште многу да се поработи на надворешниот изглед и стајлингот
Сепак тие луѓе треба да делат малку од другите....барем во денешни време
лесно е човек да се разубави и да се трансформира...:smug
 

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Јас мислам (значи тоа е субјективно, не ни очекувам да се согласите) дека Каролина Гочева е најубава, не само во Македонија, малце пошироко.
Најгрди ми се сите оние хипстерски групи со по 1 ипол песна. Можда природно си се убави, али кога ќе ги видиш, ти се одмилуваат.
Каролина убава:alien
Дефинитивно ми беше грда во физички изглед онаа Искра Трпева едно време што пееше
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Кароли на е грда..згодна е, средена секогаш меѓутоа девојчето едноставно нема харизма, нема свежина во неа, нема шмек и не е сексипилна, едноставно како дрво ми е..На пример Елена Ристеска за разлика од неа баш е хот...
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Наде Талевска
Жаре Бербер
 

iva89

Полноправен Член
27 февруари 2012
76
75
18
Уфф тешко е да се одговори на прашањево, има доста јака конкуренција :D