1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Луѓе со вашето име или презиме

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Badgirl, 8 јануари 2013.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Абе да бе, ќе им давам име и презиме на овие тука. Ќе ме стрпат у апсаана коа ќе ми го провалат Лаптопот со топсикрер документи. :(
   
  На parvati и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Бараното женско име се појавува 6879 пати. |-( Бараното женско презиме се појавува 774 пати.
   
 3. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Поретко од моето нема :D , 2 или 3 професори само знаат правилно да ми го изговорат :D Инаку Се презивам Станисавоски и на тоа пишување Бараното машко презиме Станисавоски е под 5 појавувања или нема појава.
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. elizabetta

  elizabetta Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 септември 2012
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  382
  име 6118 презиме 999
   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  ова баш вчера си го праев :D
  името-582 пати ,знам јас ретко име имам :biggrin
  презимето-22 пати
   
 6. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Презимее само 6 пати :svirka
   
 7. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  име под 5
  презиме под 5
   
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Името 2668 пати
  Презимето 938 пати
   
 9. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Си ги пишал на латиница затоа.. нема шанси Марјан да е под 5 пати ја во цела Паланка знам 6-7 Марјани ;)
   
 10. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Бараното женско име *** се појавува 12152 пати.
  Бараното женско презиме *** се појавува 696 пати. :rofl
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: