1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој последен ќе коментира е победник

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Hip.Hop_MKD, 8 јули 2012.

 1. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
 2. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  гледамо да ги изоставимо смајлиња да пишуемо по нешто..
   
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  да да фризб, какаши и мене ме караше кога пишував само смајлиња велеше дека ги научил на памет поради мене :D
   
 4. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  па озб. биднуе досадно само сс смајлиња, овакој терамо некој бош муабет, убивамо досаду.
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Стази и Какаши :p
   
 6. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  опа опа на ти го во раце фати го .. :D
   
 7. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  само ја и ане замалтуемо се туј ко будале, и сноу едно време беше туј ама однема га.
   
 8. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  :rolleyes: да да точно е:D..и мартин со нас во пакет оди :)
   
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  да
  и фоксборо, дечко па кида текиле по шанк
   
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  еј ќути, повише пие него кокан џељо
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: