1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која ви е омилена раса на кучиња?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. devojka9999

  devojka9999 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  43
 2. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Златен ретривер : ) Најграциозни, отмени, елегантни и спортски и пријателски настроени - се во исто време :) Имаат очиња кои не би ве оставиле рамнодушни, полни се со љубов и ги обожавам !!
   
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На Marijaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  немам омилена раса...сите кучиња ги сакам подеднакво...затоа што се души мали ... не за џабе рекле дека кучето е најдобар човеков пријател...доволно е само тажно да те погледне со очињата и да ти го растопи срцето(inlove)
  секое кученце си има нешто спешл у себе...што ќе те натера баш тоа да си го одбереш...

  и ме нервираат такви луѓе шо...сакаат само расни кучиња...
  а коа ќе видат на улица некое скитниче се праат ко незнам шо да виделе...и после тие таквите ќе зборат како они сакале кучиња...ма дај!
   
  На goodgod му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Сите ги сакам,само не питбулите,впроџем страв ми е од нив :sram
   
 6. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Души ми се, најслатки :sreken

  [​IMG]
   
 7. Emma.T

  Emma.T Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 декември 2012
  Мислења:
  241
  Допаѓања:
  352
  Лабрадор Ретривер, хаски, чау-чау, шар пеи, германски овчар и англиски булдог. Не дека другите раси не ги сакам, ама овие ми се подраги.
   
 8. Butterfly^^

  Butterfly^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  271
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Marijaaa и Аркантос им се допаѓа ова.
 9. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  арон мој ист ваков беше:place

  [​IMG]

  шарпланинче мое најубаво
   
  На MountainMan му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  [​IMG]
  лабрадор ;)
   

Сподели: