1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кошмари

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Хоуп*, 4 мај 2013.

 1. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  КАПС ЛОК. Имам, секој ден. Satisfied?

  јака тема.
   
  На Mime Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Често имам кошмари,дури и премногу би рекла.Некогаш наоѓам врска на сонот со мојата моментална психичка состојба или некој настан,а некогаш се без никакво значење.Како и да е ептен е непријатно,се будам исплашена,воздух не можам да земам, ми трепери цело тело абе вистински хорор ми се случува.Обично ми требаат некои 10-15 минути додека да се свестам и вратам у нормала.
   
 3. citiesinflames

  citiesinflames Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  6
  многу ретко имам кошмари. еден до два во месецот...понекогаш ниту еден во месец. кога имам кошмар, кога ке се разбудам секако го памтам. сите кошмари досега ги памтам до детал :place
   
 4. beautifull liar

  beautifull liar Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 април 2015
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  5
  ne mozam da poveruvam,go imam sonuvano ama bas istiot son!!! da ne ne e toa slucajnost haha,ti sto si vo horoskop?
   
 5. beautifull liar

  beautifull liar Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 април 2015
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  5
  imam sonuvano deka me ima udreno avtobus i bas se sekavam na bolkata,koga padnav dolu i osetiv kako so trkaloto mi ja smacka rakata...stravotii...
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Скоро секоја вечер
   
 7. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Е аман де Инчуленце, оти така..да не ми те урочуеле оние форумџиине од кајгана (think)
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: