1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кошарка

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од TheFrisb, 3 март 2012.

 1. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ама она збира луѓе за мажуретки да ни бидат, не за играње :cool:
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
 3. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ајде бе прај ме ли
  3 на 3
  нема да можете да ме фатете бе......( том круз....шутттт...и нема кошшш....за малце ке погодеше некој во публиката 3-ти ред ) :rofl:rofl
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Кошарка играм во слободно време, а и тренирам. Кога не сум на тренинг играм баскет, но малку ми е тешко да најдам соиграч за баскет за во иста екипа, бидејќи кошарка и баскет се два различни начини на играње.
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Еии многу сакам кошарка овие 2 месеци се истурив од играње секој ден по 4-5 саати,ако играте некогаш сметајте и на мене.:)
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ајде бе се собравме, за 3 на 3 јас, cakar_ulav, parvati, TheFrisb, Hkakashi и maarrkooo ќе се делиме на лице мисто да видиме кој со кој ќе биде, може?! :rolleyes:
   
  На maarrkooo, cakar_ulav и parvati им се допаѓа ова.
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  не е проблем ке направиме :)
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  договорено бе :)
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Нека потврдат уште двајца и да ве исплескам:biggrin,само јас без публика не играм:rofl
   
 10. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Порано додека имавме кош на улица игравме. Сега многу слабо. Порано хоби ми беше.
   

Сподели: