Кошарка

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Кошарка играм во слободно време, а и тренирам. Кога не сум на тренинг играм баскет, но малку ми е тешко да најдам соиграч за баскет за во иста екипа, бидејќи кошарка и баскет се два различни начини на играње.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Еии многу сакам кошарка овие 2 месеци се истурив од играње секој ден по 4-5 саати,ако играте некогаш сметајте и на мене.:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Порано додека имавме кош на улица игравме. Сега многу слабо. Порано хоби ми беше.