1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кошарка

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од TheFrisb, 3 март 2012.

 1. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Има премногу луѓе со ова хоби.Па искрено да кажам кошарката ми претставува големо задоволство и затоа ја сметам како хоби
   
  На Trouble, The_melnicanecot и The Tramp им се допаѓа ова.
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
   
  На TheFrisb му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  зашо така ?
   
 4. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Не знам од никогаш не сум го сакала тој спорт.. :/
   
  На TheFrisb му/ѝ се допаѓа ова.
 5. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Твое мислење.Некои зависат од него :frantic
   
  На cakar_ulav и emzzy им се допаѓа ова.
 6. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  како мене на пример :)
  ако видам баскет некој да носи морам да го чепнам
  играм кошарка.......така за рекреација......пред тоа тренирав ама пропадна се :besen и се откажав
   
  На parvati и Selma им се допаѓа ова.
 7. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ајде кој е за 3 на 3 баскет? :playfull
   
 8. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Ајде бе кој е, еве јас ќе ве гледам :D
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Исто истоооо.... нема ништо во нашава држава, затоа и мојот тим пропадна па нејќев да се враќам во стариот и прекинав :confused: Ама нема везе, увек се врти баскетче у маало :spin
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ја ти и још една смо следеќи : ) обожаам да играм протиф женски и фластер да ги чувам Ч )
   

Сподели: