Кошарка

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
10845.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheFrisb

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Твое мислење.Некои зависат од него :frantic
како мене на пример :)
ако видам баскет некој да носи морам да го чепнам
играм кошарка.......така за рекреација......пред тоа тренирав ама пропадна се :mad и се откажав
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Selma

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
играм кошарка.......така за рекреација......пред тоа тренирав ама пропадна се :mad и се откажав
Исто истоооо.... нема ништо во нашава држава, затоа и мојот тим пропадна па нејќев да се враќам во стариот и прекинав :eek Ама нема везе, увек се врти баскетче у маало :spin
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav